لوله بازكني جنوب تهران

لوله بازكني جنوب تهران

لوله بازکنی آذری

دوشنبه 3 6 1399

لوله بازکنی آذری ارائه دهنده انواع خدمات لوله بازکنی می باشد. به عنوان مثال مشکلاتی که برای همگی ما در ساختمانها پیش میاید، گرفتگی لوله های فاضلاب و غیره میباشد. برای برطرف کردن این اشتباهات دستگاه های لوله بازکن وجود دارااست. البته تهیه و تنظیم و محافظت آن مقرون به صرفه  نیست. بنابراین بهترین عمل تماس با سرویسکارهای لوله بازکنی آذری است.

ارزانترین باز کردن لوله در کمپانی سرویس های فنی لوله بازکنی آذری انجام می‌گیرد که ما مفتخریم که در حوزه‌ آذری و بخشهای حریم آن به همشهریان عزیز سرویس رسانی میکنیم.

به کارگیری ازبهترین دستگاه های فنر زنی با فنرهای فولادی و تراکم هوا

رفع گرفتگی، رسوب کنی و چربی زدایی اشکال لوله های فاضلاب و غیره با دستگاه های اختصاصی

کمپانی لوله بازکنی آذری راجع ‌به تخلیه چاه عمل و سوابق فراوانی دارااست. تخلیه ی چاه را به طور به طور کامل مکانیزه و با به کار گیری از پمپ های توانمند ساکشن و لجن کش انجام می دهیم. تخلیه چاه با تانکر های ۶هزار، ۸هزار و ۱۲هزار انجام می‌گیرد.

تخلیه چاه در لوله بازکنی آذری:

۱-تخلیه گونه های چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده با کمترین تخریب درب چاه

۲-تخلیه چاه جزبی و تخلیه چاه سپتیک

۳-تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب

۴- لایروبی چاه بوسیله نیروی انسانی مجرب

۵-حفر چاه تازه و کولگذاری و طوقه چینی برای خودداری از ریزش دیواره چاه

6-رفع بوی بد سرویس بهداشتی و چاه فاضلاب

7-رفع نم گرمابه، آشپزخانه و دستشویی و اتصال فاضلاب ساختمان به کانال فاضلاب شهری

حفر چاه در لوله بازکنی آذری، حفاری گونه های چاه در محدوده آذری،حفر چاه تازه، حفر چاه جذبی، تبدیل چاه کهنه به چاه تازه، حفر چاه ارت، حفر چاه سپتیک

برای پیشگیری از ریزش و تخریب چاه چه بایستی کرد؟ حفر چاه تازه یک فعالیت فنی و تخصصی میباشد که شهروندان می بایست دقت داشته باشند که حفر چاه را تنها به اشخاص مجرب و فنی لوله بازکنی آذری بسپارند. کولگذاری به دور چاه یک کدام از ضروریات چاه میباشد که منجر به خودداری از ریزش درب چاه میشود. از عمق ۱/۵ متری با سیمان و خشت عمل می نمایند و در آخر بایستی دهانه چاه کمتر از ۵۰ سانت باشد و دست کم مسافت چاه از سایر چاه های حریم می بایست ۳ متر باشد.

طوقه چینی یکی از شایسته ترین رویه های ممکن برای پرهیز از ریزش چاه است که قدمت چاه را نیز بیشتر می نماید. کول گذاری درب چاه از ضروریات چاه است. انجام اشکال کول گذاری و گشوده و بسته کردن درب چاه در رفع گرفتگی لوله در لوله بازکنی آذری انجام می شود. لایروبی و ته زنی چاه سبب گشوده شدن چشمه های جزبی چاه گردیده و از لبریز شدن سریع چاه خودداری می نماید.پس از خالی کردن آب چاه بوسیله پمپ های لجن کش لایروبی و ته زنی انجام می‌گیرد. لایروبی چاه صرفا بوسیله نیروی انسانی لوله بازکنی آذری امکانپذیر خواهد بود.

ازجمله سرویس های  ما در لوله بازکنی آذری: باز کردن لوله، بدون واسطه، فوری و ارزان، تخلیه چاه، تشخیص نشتی لوله آب و فاضلاب، لوله کشی آب، نصب سرویس بهداشتی خارجی، تعویض دستشویی ایرانی با خارجی. بازدید و مشورت کردن برای همشهریان در محدوده آذری از طرف کارشناسان کمپانی لوله بازکنی آذری به طور بدون پول انجام می‌گیرد.

طریق و شیوه رفع گرفتگی لوله، گشودن گرفتگی لوله فاضلاب در دستشویی خارجی و ایرانی: همان طور که می‌دانید برای تغییر تحول مسیر لوله کشی فاضلاب در اکثر زمان ها از گونه های گوناگون زانویی ها استعمال میگردد که غالبا به طور 90 و 45 درجه میباشد. همینطور برای خودداری از نفوذ گاز فاضلاب (و حشره های موذی) از سیفون به کار گیری می گردد (در چاه دستشویی، روشویی و ...) ناگفته پیداست که گرفتگی های چاه سرویس بهداشتی و لوله فاضلاب اکثر اوقات در همین زانویی ها و سیفون ها واقعه می افتد. درحال حاضر پرسش اینجاست، هنگام گرفتگی لوله فاضلاب یا این که چاه سرویس بهداشتی چه کنیم؟ به چه شکل گرفتگی دستشویی را گشوده کنیم؟ اشکال لوله بازکن ها و چاه بازکن ها کدامند و طریق رفع گرفتگی لوله و چاه بازکنی ئر لوله بازکنی آذری به چه شکل میباشد؟

الف) گشودن گرفتگی سیفون سرویس بهداشتی بوسیله پمپ باز کردن لوله: در این طریق بعد از ریختن آب به چاه استارت به پمپ زدن می‌کنیم. فشار آب وارده بر سیفون سبب گشوده شدن آن میشود و اکثر زمان ها این فشار باغث می‌شود که مواد فاضلاب در لوله و چاه دستشویی به جلو رانده شوند پس بایستی پمپ زدن را تا حصول نتیجه  و گشوده شدن لوله فاضلاب خاطر نشان نمود. این طریق باز کردن لوله را می‌توانید شخصا و بدون کمک نیروهای لوله بازکنی آذری آزمون نمائید.

ب)به کار گیری از دستگاه باز کردن لوله تراکم هوا برای گشودن گرفتگی لوله فاضلاب و چاه دستشویی خارجی در لوله بازکنی آذری: برای گرفتگی های شدید لوله فاضلاب که با پمپ باز کردن لوله عادی گشوده نمیشود باید از دستگاه چاه بازکن تراکم هوا استفاده نمود. فشار این دستگاه قابل تهیه میباشد و فشار آن را تا چند برابر ارتقا بخشید. این دستگاه در فشارهای بالا صدای شدیدی تولید می نماید. این دستگاه هوا را در مخزن خویش با فشار جمع کرده و به طور ناگهانی (بعد از کشیدن اهرم) هوا را با شدت متعددی به باطن چاه دستشویی و لوله فاضلاب تخلیه می نماید که سبب گشوده شدن گرفتگی چاه سرویس بهداشتی یا این که لوله فاضلاب می‌شود. به کارگیری از دستگاه رفع گرفتگی لوله تراکم هوا نیازمند تجربه و مهارت نیروهای لوله بازکنی آذری میباشد.

ج)استعمال از فنر چاه و باز کردن لوله برای مفتوح کردن گرفتگی لوله فاضلاب و چاه دستشویی: استعمال از فنر رفع گرفتگی لوله بیشتر مرسوم میباشد. استدلال آن فاصله و موفقیت دستگاه و همینطور اقتدار آن در مفتوح کردن گرفتگی لوله سرویس بهداشتی در مسیرهای در حدود چاه فاضلاب و همینطور توان لایروبی و جرم زدایی آن بعد از لوله گشوده کنی میباشد. 

از فنر باز کردن لوله برای حل دادن شی ها به درون چاه دستشویی نیز استعمال می گردد. برای گشودن گرفتگی لوله فاضلاب و چاه دستشویی خارجی و ایرانی، به کارگیری از فنر لوله و چاه بازکنی دارنده تضمین بیشتری میباشد. اما بهتر میباشد در موردها گرفتگی دستشویی خارجی از دستگاه رفع گرفتگی لوله تراکم هوا مصرف شود. چون فنر باز کردن لوله دارنده نوک بسیار تیز و مارپیچی میباشد که ممکن میباشد به سرویس بهداشتی خارجی جراحت بزند. رفع گرفتگی لوله با فنر چاه بازکن سبب میگردد تا اشکال لایه های چربی و گیسو و مواد زائد نیز از دیواره های لوله فاضلاب مستقل شوند. در هر شکل در اکثر وقت ها نیازی به تعمیرات لوله کشی فاضلاب توسط لوله بازکنی آذری برای گشودن گرفتگی لوله وجود ندارد و با استعمال از یکی طرزهای فوق بدون کمک نیروهای لوله بازکنی آذری نقص‌ گرفتگی حل شود.

باز کردن لوله و لوله بازکنی فاضلاب یک کدام از سرویس های کمپانی لوله بازکنی آذری میباشد. لوله و چاه بازکنی سرویس بهداشتی خارجی و لوله های چدنی، آهنی، پلیکا از 1 اینچ تا 30 اینچ به وسیله ابزار منحصر به فرد با خدمت کاران مجرب لوله بازکنی آذری فارغ از فساد و نیم ساعته و مهیا بسته شدن قرارداد با موسسه ها و نهادهای دولتی و سری و مجتمع های مسکونی.

گشودن گرفتگی لوله فاضلاب در لوله بازکنی آذری و چاه دستشویی و رفع گرفتگی لوله هنگام تجمع قیر در سیفون سرویس بهداشتی در لوله بازکنی آذری: اکثر اوقات در ساختمان های نوساز به جهت عدم رعایت بعضی اصول فنی، مقدار فراوانی قیر در سیفون سرویس بهداشتی توده می گردد و هنگام به کار گیری و یا این که چندی بعد از به کار گیری از سرویس بهداشتی گرفتگی ساخت و ساز می گردد. در این مواقع شایسته ترین نحوه رفع گرفتگی لوله به کارگیری از حل کننده هایی مانند نفت میباشد. به ‌این شکل که سرویس کار لوله بازکنی آذری نفت را به باطن سیفون ریخته و بعد از حدود یک ساعت با جسمی مانند فنر، قیر را با نفت حل کنیم. بعداز حل شدن قیر، با ریختن مقدار بیشتری نفت، محلول را به درون چاه هول می‌دهیم. در پایان سرویسکار لوله بازکنی آذری با ریختن آب جوش از خالی شدن سیفون اطمینان می نماید.

باز کردن لوله و رفع گرفتگی لوله فاضلاب و سیفون هنگام جمع شدن سیمان و محکم شدن آن در سیفون دستشویی توسط لوله بازکنی آذری: مانند نمونه گهگاه بعداز تجدید بنا و یا این که ساخت‌ ساختمان تازه، سیمان یا این که ماسه و سنگ در لوله فاضلاب گیر می نماید. در‌این مورد ها دو طرز باز کردن لوله برای رفع گرفتگی لوله و سیفون فاضلاب وجود دارااست. نخستین تراشیدن سیفون توسط فنر فولادی و دوم انجام اصلاحات در لوله کشی فاضلاب دستشویی و بده بستان سیفون. نکته حائز اهمیت: ابدا از اسید لوله بازکن برای مفتوح کردن گرفتگی لوله فاضلاب به کارگیری ننمائید چون سبب خوردگی و فرسودگی سیفون گردیده و افزون بر آن خطراتی برای سلامتی و حتی جان اشخاص بومی در ساختمان داراست. کمپانی لوله بازکنی آذری با بیش تر از سالیان سال سوابق در ارائه اشکال سرویس های چاه، از قبیل رفع گرفتگی لوله و گشودن گرفتگی و رفع گرفتگی لوله های سرویس بهداشتی، سرویس بهداشتی خارجی، خزینه و آشپزخانه با فنر های توانمند و پمپ باد برقی با کادری مجرب در کلیه روزهای هفته حتی روزهای تعطیل مهیا پاسخگویی به همشریان عزیز میباشد.

X